SPOLU za tancem

V tanečním klubu Hotch-Potch Jihlava už několik let se svým tanečním "dorostem" dobrovolnicky pořádají vystoupení v seniorských organizacích na Jihlavsku. A když jsme založili náš spolek, zalíbilo se jim to natolik, že se rozhodli nás podpořit tím, že budou tančit v "našich barvách". Jsme moc rádi, že máme takovou podporu i mimo Teplice a víme, že vystoupení těchto mladých tanečníků jsou jedinečná a mají opravdovou kulturní hodnotu. Jsou zároveň vedení k tomu, že stáří a obtíže s ním spojené, jsou běžnou součástí života a po svých vystoupeních obvykle se seniory dál komunikují a třeba hrají deskové hry. Děkujeme!

A protože některým lidem jejich zdravotní stav může způsobit izolaci, připravili v Jihlavě krásná taneční videa pro všechny, kdo nemohou přijít za tancem, a prostřednictvím videí se vydávají SPOLU s tancem za nimi. Děkujeme a prosíme o sdílení, aby se videa dostala ke všem, kdo je využijí pro potěchu duševní i tělesnou, protože si SPOLU s tanečníky jednoduše mohou také na dálku zatančit. Stačí kliknout na jednotlivé obrázky pod tímto textem.

SPOLU za tancem 30.6.2021_1

 

Tady najdete krátká procvičovací taneční videa: 

Spolu za tancem - videa web

 

Pro Vánoční čas v Jihlavě připravili příjemný taneční program, takže si udělejte čaj, vezměte k němu něco dobrého na zub, pohodlně se usaďte a klikněte na následující obrázek:

safe_image