Česko jde SPOLU na piknik

 

  Česko jde SPOLU na piknik


PROČ?

Abychom podpořili myšlenku pospolitosti a oslavili Mezinárodní den přátelství.

KDY?

V sobotu 30.července 2022

KDE?

Ve vašem blízkém okolí.

JAK?

Zorganizujte 30.července 2022 ve svém blízkém okolí piknik a PŘIHLASTE SE ZDE jako pořadatel Vašeho pikniku nejpozději 29.července 2022 a do naší veřejné facebookové skupiny  ČESKO JDE SPOLU NA PIKNIK. Dále pak postupujte podle jednoduchých pokynů, které Vám sdělíme v e-mailu.


Kdo jsme?

Jsme spolek nadšenců SPOLU proti samotě z.s. z Teplic a předsevzali jsme si vrátit přirozenou lidskou pospolitost tam, kde se vytratila a rozvíjet ji. Zkrátka podporovat pozitivní přátelské, sousedské a rodinné vztahy ve svém okolí. 

Proč piknik?

Pořádáním pikniků cílíme na prostou lidskou pospolitost, obyčejnou vzájemnou komunikaci, zpomalení a odpočinek od moderních technologií, jako jsou mobilní telefony a počítače. Pokaždé se setkáváme s velkým zájmem veřejnosti, ať už jde o rodiny s dětmi, osamělé lidi, nově přistěhované, nebo kohokoliv dalšího, kdo s námi chce strávit příjemný čas v přírodě.

Proč akci pořádáme?

Každý rok 30.července je Mezinárodní den přátelství. Chceme proto pozitivně motivovat lidi z celého Česka, aby "zahodili" mobily a vyrazili do přírody dát si něco dobrého, válet se, relaxovat, povídat si s ostatními, nebo jen tak poslouchat zpěv ptáků. Pojďme prostě být SPOLU! 

Tuto akci podporují n 2022